DCO Ducommun Incorporated Common Stock
$146,73
Cena · Maj 13, 2026
Dane fundamentalne na dzień Lut 26, 2026
Zakres 52 tyg.
$65–$149
98% of range
Ocena Analityków
BUY
9 analysts
Cena Docelowa
$147
P/E (TTM)
-41.9
ROE
-5.0%
Marża Zysku Netto
-4.1%
DCO Migawka akcji Cena, kapitalizacja rynkowa, P/E, EPS, ROE, zadłużenie/kapitał własny, zakres 52-tygodniowy
Cena
$146.73
Kapitalizacja Rynkowa
$1.42B
P/E (TTM)
-41.9
EPS (TTM)
$-2.27
Przychody (TTM)
$825M
Stopa dywidendy
—
ROE
-5.0%
D/E Dług/Kapitał
0.5
Zakres 52 tyg.
$65 – $149
DCO Wykres ceny akcji Daily OHLCV with technical indicators — pan, zoom, and customize your view
Configure
Wyniki 10-letnie Trendy przychodów, zysku netto, marż i EPS
Przychody i Zysk Netto
$825M
2016-12-31
→
2025-12-31
EPS
$-2.27
2016-12-31
→
2025-12-31
Wolny przepływ pieniężny
$-49M
2016-12-31
→
2025-12-31
Marże
-4.1%
2016-12-31
→
2025-12-31
Wycena Wskaźniki P/E, P/S, P/B, EV/EBITDA — czy akcje są drogie, czy tanie?
Wskaźnik
Trend 5-letni
DCO
Mediana porównawcza
P/E (TTM)
-41.9
30.4
P/S (TTM)
1.7
3.0
P/B
2.1
3.5
EV / EBITDA
-52.1
—
Price / FCF (Cena / FCF)
-29.2
—
Rentowność Marże brutto, operacyjne i netto; ROE, ROA, ROIC
Wskaźnik
Trend 5-letni
DCO
Mediana porównawcza
Gross Margin (Marża brutto)
26.9%
26.9%
Operating Margin (Marża Operacyjna)
-3.9%
—
Net Profit Margin (Marża Zysku Netto)
-4.1%
1.9%
ROA
-2.9%
3.6%
ROE
-5.0%
10.1%
ROIC
-2.6%
—
Zdrowie finansowe Dług, płynność, wypłacalność — siła bilansu
Wskaźnik
Trend 5-letni
DCO
Mediana porównawcza
Debt / Equity (Dług / Kapitał Własny)
0.5
—
Current Ratio (Wskaźnik bieżący)
3.5
2.9
Quick Ratio (Wskaźnik Szybkości)
0.9
—
Rozwój Wzrost przychodów, EPS i zysku netto: r/r, CAGR 3-letni, CAGR 5-letni
Wskaźnik
Trend 5-letni
DCO
Mediana porównawcza
Revenue YoY (Przychody R/R)
4.9%
—
Revenue CAGR 3Y (Przychody CAGR 3L)
5.0%
—
Revenue CAGR 5Y (Przychody CAGR 5L)
5.6%
—
EPS YoY
84.2%
—
Net Income YoY (Zysk Netto R/R)
97.7%
—
Efektywność kapitałowa Rotacja aktywów, rotacja zapasów, rotacja należności
Wskaźnik
Trend 5-letni
DCO
Mediana porównawcza
Dywidendy Stopa dywidendy, wskaźnik wypłaty, historia dywidend, 5-letni CAGR
Stopa Dywidendy
—
Wskaźnik Wypłaty Dywidendy
—
CAGR dywidendy 5-letni
—
| Data ex-dywidendy | Kwota |
|---|---|
| 16 lutego 2011 | $0,0750 |
| 17 listopada 2010 | $0,0750 |
| 18 sierpnia 2010 | $0,0750 |
| 19 maja 2010 | $0,0750 |
| 17 lutego 2010 | $0,0750 |
| 18 listopada 2009 | $0,0750 |
| 19 sierpnia 2009 | $0,0750 |
| 20 maja 2009 | $0,0750 |
| 18 lutego 2009 | $0,0750 |
| 19 listopada 2008 | $0,0750 |
| 12 sierpnia 2008 | $0,0750 |
DCO Konsensus analityków Bycze i niedźwiedzie opinie analityków, 12-miesięczny cel cenowy, potencjał wzrostu
KUP
9 analityków
- Mocne kupno 2 22,2%
- Kup 6 66,7%
- Trzymaj 1 11,1%
- Sprzedaj 0 0,0%
- Mocna sprzedaż 0 0,0%
12-miesięczny cel cenowy
5 analityków · 2026-05-14
Mediana
$150.00
Średnia
$146.60
Teraz
$146.73
Niski
$136.00
Wysoki
$155.00
Średni cel
$150.00
+2,2%
Średnia cel
$146.60
-0,1%
Historia zysków EPS faktyczny vs szacowany, zaskoczenie %, wskaźnik trafień, data następnych wyników
Średnie zaskoczenie
0.05%
| Okres | EPS Actual | EPS Szacowany | Niespodzianka |
|---|---|---|---|
| 31 marca 2026 | $0.75 | $0.79 | -0.04% |
| 31 grudnia 2025 | $1.05 | $0.97 | 0.08% |
| 30 września 2025 | $0.99 | $0.96 | 0.03% |
| 30 czerwca 2025 | $0.88 | $0.83 | 0.05% |
| 31 marca 2025 | $0.83 | $0.71 | 0.12% |
Porównanie z podobnymi Kluczowe metryki w porównaniu do konkurentów z sektora
| Ticker | Kapitalizacja Rynkowa | P/E | Przychody r/r | Marża Netto | ROE | Marża brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|
| DCO | $1.42B | -41.9 | 4.9% | -4.1% | -5.0% | 26.9% |
| AIR | — | 175.5 | 19.9% | 0.45% | 1.0% | 19.0% |
| BETA | — | -2.2 | 136.0% | -2094.2% | -70.7% | 72.2% |
| AVEX | — | — | — | — | — | — |
| ATRO | — | 67.0 | 8.4% | 3.4% | 14.8% | 29.9% |
| VVX | $1.70B | 22.3 | 3.6% | 1.7% | 7.2% | — |
| RDW | $1.46B | -3.3 | 10.3% | -67.5% | -52.0% | 5.1% |
| VOYG | $0 | -9.0 | 15.4% | -63.0% | -66.8% | — |
| CDRE | $1.72B | 40.0 | 7.5% | 7.2% | 13.6% | 42.5% |
| EVEX | $1.39B | -5.7 | — | — | -326.9% | — |
| SATL | — | — | — | — | — | — |
Pełne podstawowe wskaźniki Wszystkie wskaźniki roczne — rachunek zysków i strat, bilans, przepływy pieniężne
Rachunek zysków i strat 13
| Wskaźnik | Trend | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | $825M | $787M | $757M | $713M | $645M | $629M | $721M | $629M | $558M | $551M | $666M | $742M | |
| Cost of Revenue | $603M | $589M | $594M | $568M | $503M | $491M | $569M | $507M | $455M | $444M | $565M | $602M | |
| Gross Profit | $222M | $197M | $163M | $144M | $142M | $138M | $152M | $123M | $103M | $107M | $101M | $140M | |
| SG&A Expense | $144M | $139M | $120M | $98M | $94M | $90M | $96M | $84M | $79M | $77M | $84M | $89M | |
| Operating Income | $-32M | $52M | $29M | $40M | $49M | $46M | $56M | $24M | $16M | $29M | $-75M | $52M | |
| Pretax Income | $-44M | $37M | $16M | $33M | $170M | $32M | $38M | $10M | $8M | $38M | $-107M | $26M | |
| Income Tax | $-10M | $5M | $451.0K | $5M | $35M | $3M | $5M | $1M | $-12M | $13M | $-32M | $6M | |
| Net Income | $-34M | $31M | $16M | $29M | $136M | $29M | $32M | $9M | $20M | $25M | $-75M | $20M | |
| EPS (Basic) | $-2.27 | $2.13 | $1.16 | $2.38 | $11.41 | $2.50 | $2.82 | $0.79 | $1.78 | $2.27 | $-6.78 | $1.82 | |
| EPS (Diluted) | $-2.27 | $2.10 | $1.14 | $2.33 | $11.06 | $2.45 | $2.75 | $0.77 | $1.74 | $2.24 | $-6.78 | $1.79 | |
| Shares (Basic) | 14,942,000 | 14,774,000 | 13,717,000 | 12,074,000 | 11,879,000 | 11,676,000 | 11,518,000 | 11,390,000 | 11,290,000 | 11,151,000 | 11,047,000 | 10,897,000 | |
| Shares (Diluted) | 14,942,000 | 15,013,000 | 13,972,000 | 12,366,000 | 12,251,000 | 11,932,000 | 11,792,000 | 11,659,000 | 11,558,000 | 11,299,000 | 11,047,000 | 11,126,000 | |
| EBITDA | $-32M | $52M | $61M | $40M | $49M | $46M | $56M | $24M | $15M | $29M | $-75M | $52M |
Bilans 28
| Wskaźnik | Trend | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cash & Equivalents | $45M | $37M | $43M | $46M | $76M | $56M | $40M | $10M | $2M | $7M | $5M | $46M | |
| Receivables | $124M | $110M | $105M | $104M | $72M | $58M | $67M | $68M | $74M | $76M | $77M | $91M | |
| Inventory | $183M | $197M | $199M | $171M | $151M | $129M | $112M | $101M | $122M | $120M | $115M | $143M | |
| Other Current Assets | $16M | $17M | $17M | $9M | $9M | $6M | $5M | $7M | $11M | $11M | $13M | $24M | |
| Current Assets | $626M | $568M | $550M | $527M | $493M | $410M | $341M | $284M | $221M | $226M | $263M | $329M | |
| PP&E (Net) | $107M | $110M | $111M | $106M | $102M | $110M | $115M | $107M | $110M | $102M | $97M | $99M | |
| PP&E (Gross) | $304M | $305M | $293M | $278M | $271M | $280M | $278M | $262M | $253M | $237M | $225M | $228M | |
| Accum. Depreciation | $197M | $195M | $181M | $172M | $168M | $170M | $163M | $155M | $143M | $135M | $129M | $128M | |
| Goodwill | $245M | $245M | $245M | $203M | $204M | $171M | $171M | $136M | $117M | $83M | $83M | $158M | |
| Intangibles | $133M | $150M | $166M | $127M | $142M | $125M | $138M | $112M | $115M | $102M | $111M | $155M | |
| Other Non-current Assets | $20M | $23M | $19M | $23M | $5M | $5M | $6M | $5M | $3M | $3M | $4M | $7M | |
| Total Assets | $1.19B | $1.13B | $1.12B | $1.02B | $979M | $837M | $790M | $645M | $567M | $515M | $557M | $748M | |
| Accounts Payable | $75M | $76M | $72M | $90M | $66M | $64M | $83M | $69M | $52M | $57M | $40M | $59M | |
| Accrued Liabilities | $51M | $44M | $42M | $49M | $41M | $41M | $38M | $38M | $28M | $29M | $36M | $52M | |
| Current Liabilities | $179M | $175M | $184M | $199M | $163M | $143M | $145M | $127M | $80M | $86M | $84M | $111M | |
| Capital Leases | $34M | $21M | $23M | $29M | $28M | $15M | $18M | $0 | · | · | · | · | |
| Deferred Tax | · | $0 | $5M | $14M | $19M | $17M | $17M | $18M | $16M | $31M | $28M | $69M | |
| Other Non-current Liabilities | $12M | $17M | $16M | $13M | $15M | $22M | $18M | $14M | $19M | $19M | $19M | $20M | |
| Total Liabilities | $524M | $444M | $485M | $496M | $504M | $508M | $498M | $388M | $331M | $303M | $371M | $491M | |
| Long-term Debt | $299M | $230M | $257M | $241M | $279M | $312M | $301M | $229M | $216M | $167M | $241M | · | |
| Total Debt | $305M | $243M | $266M | $248M | $288M | $321M | $310M | $233M | $218M | $170M | · | · | |
| Common Stock | $149.0K | $148.0K | $146.0K | $121.0K | $119.0K | $117.0K | $116.0K | $114.0K | $113.0K | $112.0K | $111.0K | $110.0K | |
| Retained Earnings | $420M | $453M | $422M | $406M | $377M | $242M | $213M | $180M | $161M | $141M | $116M | $191M | |
| Treasury Stock | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | $0 | |
| AOCI | $7M | $11M | $8M | $8M | $-7M | $-10M | $-8M | $-7M | $-6M | $-6M | $-6M | $-7M | |
| Stockholders' Equity | $662M | $683M | $636M | $526M | $475M | $329M | $293M | $257M | $236M | $212M | $186M | $257M | |
| Liabilities + Equity | $1.19B | $1.13B | $1.12B | $1.02B | $979M | $837M | $790M | $645M | $567M | $515M | $557M | $748M | |
| Shares Outstanding | 14,949,671 | 14,781,218 | 14,600,766 | 12,106,285 | 11,925,087 | 11,728,212 | 11,572,668 | 11,417,863 | 11,332,841 | 11,193,813 | · | · |
Przepływy pieniężne 15
| Wskaźnik | Trend | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| D&A | $34M | $33M | $33M | $31M | $28M | $29M | $28M | $25M | $23M | $23M | $27M | $29M | |
| Stock-based Comp | $25M | $18M | $15M | $11M | $11M | $9M | $7M | $5M | $5M | $3M | $3M | $4M | |
| Deferred Tax | $-12M | $-7M | $-10M | $-9M | $948.0K | $741.0K | $-2M | $-498.0K | $-15M | $4M | $-30M | $871.0K | |
| Amort. of Intangibles | $17M | $17M | $16M | $15M | $13M | $13M | $11M | $11M | $9M | $9M | $10M | $10M | |
| Restructuring | $2M | $6M | $15M | $6M | $0 | $2M | $0 | $15M | $8M | $182.0K | $2M | · | |
| Other Non-cash | · | · | $-23M | · | · | · | · | · | · | · | · | · | |
| Operating Cash Flow | $-33M | $34M | $31M | $33M | $-565.0K | $13M | $51M | $46M | $35M | $43M | $24M | $53M | |
| CapEx | $15M | $14M | $20M | $20M | $17M | $13M | $18M | $18M | $28M | $17M | $16M | $18M | |
| Investing Cash Flow | $-13M | $-14M | $-133M | $-19M | $58M | $-5M | $-95M | $-48M | $-86M | $35M | $-13M | $-15M | |
| Stock Issued | $0 | $0 | $85M | $0 | $0 | · | · | · | · | · | · | · | |
| Net Stock Activity | $0 | $0 | $85M | · | · | · | · | · | · | · | · | · | |
| Financing Cash Flow | $55M | $-26M | $99M | $-44M | $-37M | $10M | $73M | $10M | $45M | $-76M | $-50M | $-41M | |
| Net Change in Cash | $8M | $-6M | $-3M | $-30M | $20M | $17M | $29M | $8M | $-5M | $2M | $-40M | $-3M | |
| Taxes Paid | $2M | $13M | $23M | $4M | $33M | $4M | · | · | · | · | · | · | |
| Free Cash Flow | $-49M | $20M | $12M | $13M | $-17M | $101.0K | $33M | $29M | $8M | $26M | $8M | $35M |
Rentowność 8
| Wskaźnik | Trend | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gross Margin | 26.9% | 25.1% | 21.6% | 20.2% | 22.1% | 21.9% | 21.1% | 19.5% | 18.4% | 19.3% | 15.1% | 18.9% | |
| Operating Margin | -3.9% | 6.6% | 3.8% | 5.6% | 7.6% | 7.2% | 7.8% | 3.8% | 2.7% | 5.2% | -11.3% | 7.0% | |
| Net Margin | -4.1% | 4.0% | 2.1% | 4.0% | 21.0% | 4.6% | 4.5% | 1.4% | 3.6% | 4.6% | -11.0% | 2.7% | |
| Pretax Margin | -5.3% | 4.7% | 2.2% | 4.7% | 26.4% | 5.1% | 5.2% | 1.6% | 1.4% | 6.9% | -16.0% | 3.5% | |
| EBITDA Margin | -3.9% | 6.6% | 8.1% | 5.6% | 7.6% | 7.2% | 7.8% | 3.8% | 2.7% | 5.2% | -11.3% | 7.0% | |
| ROA | -2.9% | 2.8% | 1.5% | 2.9% | 14.9% | 3.6% | 4.5% | 1.5% | 3.7% | 4.7% | -11.2% | 2.6% | |
| ROE | -5.0% | 4.7% | 2.5% | 5.6% | 32.5% | 9.0% | 11.3% | 3.5% | 9.0% | 12.7% | -33.0% | 7.8% | |
| ROIC | -2.6% | 4.8% | 3.1% | 4.4% | 5.1% | 6.4% | 8.0% | 4.3% | 8.7% | 5.0% | -27.6% | 15.3% |
Płynność i wypłacalność 4
| Wskaźnik | Trend | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Current Ratio | 3.5 | 3.2 | 3.0 | 2.6 | 3.0 | 2.9 | 2.4 | 2.3 | 2.8 | 2.6 | 3.2 | 3.0 | |
| Quick Ratio | 0.9 | 0.8 | 0.8 | 0.8 | 0.9 | 0.8 | 0.7 | 0.6 | 0.9 | 1.0 | 1.0 | 1.2 | |
| Debt / Equity | 0.5 | 0.4 | 0.4 | 0.5 | 0.6 | 1.0 | 1.1 | 0.9 | 0.9 | 0.8 | · | · | |
| LT Debt / Equity | 0.5 | 0.3 | 0.4 | 0.5 | 0.6 | 1.0 | 1.0 | 0.9 | 0.9 | 0.8 | · | · |
Efektywność 3
| Wskaźnik | Trend | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Asset Turnover | 0.7 | 0.7 | 0.7 | 0.7 | 0.7 | 0.8 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | |
| Inventory Turnover | 3.2 | 3.0 | 3.2 | 3.5 | 3.6 | 4.1 | 5.3 | 5.5 | 3.8 | 3.8 | 4.4 | 4.2 | |
| Receivables Turnover | 7.0 | 7.3 | 7.3 | 8.1 | 9.9 | 10.1 | 10.7 | 8.9 | 7.4 | 7.2 | 7.9 | 7.6 |
Stopy Wzrostu 7
| Wskaźnik | Trend | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Revenue YoY | 4.9% | 3.9% | 6.2% | 10.4% | 2.6% | · | · | · | · | · | · | · | |
| Revenue CAGR 3Y | 5.0% | 6.8% | 6.4% | · | · | · | · | · | · | · | · | · | |
| Revenue CAGR 5Y | 5.6% | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | |
| EPS YoY | · | 84.2% | -51.1% | -78.9% | 351.4% | · | · | · | · | · | · | · | |
| EPS CAGR 3Y | · | -42.5% | -22.5% | · | · | · | · | · | · | · | · | · | |
| Net Income YoY | · | 97.7% | -44.7% | -78.8% | 364.6% | · | · | · | · | · | · | · | |
| Net Income CAGR 3Y | · | -38.5% | -18.3% | · | · | · | · | · | · | · | · | · |
Wycena (TTM) 14
| Wskaźnik | Trend | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Revenue TTM | $825M | $787M | $757M | $713M | $645M | $629M | $721M | $629M | $558M | $551M | $666M | $742M | |
| Net Income TTM | $-34M | $31M | $16M | $29M | $136M | $29M | $32M | $9M | $20M | $25M | $-75M | $20M | |
| Market Cap | $1.42B | $941M | $760M | $605M | $558M | $630M | $585M | $415M | $322M | · | · | · | |
| Enterprise Value | $1.68B | $1.15B | $983M | $807M | $769M | $894M | $855M | $637M | $538M | · | · | · | |
| P/E | -41.9 | 30.3 | 45.7 | 21.4 | 4.2 | 21.9 | 18.4 | 47.2 | 16.4 | 11.4 | -2.4 | 14.1 | |
| P/S | 1.7 | 1.2 | 1.0 | 0.8 | 0.9 | 1.0 | 0.8 | 0.7 | 0.6 | · | · | · | |
| P/B | 2.1 | 1.4 | 1.2 | 1.1 | 1.2 | 1.9 | 2.0 | 1.6 | 1.4 | · | · | · | |
| P / Tangible Book | 5.0 | 3.3 | 3.4 | 3.1 | 4.3 | 18.7 | · | · | · | · | · | · | |
| P / Cash Flow | -42.6 | 27.5 | 24.5 | 18.5 | -987.1 | 49.9 | 11.5 | 9.0 | 9.1 | · | · | · | |
| P / FCF | -29.2 | 46.9 | 65.8 | 46.6 | -32.0 | 6235.7 | 17.9 | 14.5 | 41.2 | · | · | · | |
| EV / EBITDA | -52.1 | 22.0 | 16.0 | 20.3 | 15.7 | 19.6 | 15.2 | 26.7 | 35.8 | · | · | · | |
| EV / FCF | -34.6 | 57.2 | 85.2 | 62.1 | -44.1 | 8851.3 | 26.1 | 22.3 | 68.8 | · | · | · | |
| EV / Revenue | 2.0 | 1.5 | 1.3 | 1.1 | 1.2 | 1.4 | 1.2 | 1.0 | 1.0 | · | · | · | |
| Earnings Yield | -2.4% | 3.3% | 2.2% | 4.7% | 23.6% | 4.6% | 5.4% | 2.1% | 6.1% | 8.8% | -41.8% | 7.1% |
Rachunek zysków i strat 13
| Wskaźnik | Trend | Q4 2025 | Q3 2025 | Q2 2025 | Q1 2025 | Q4 2024 | Q3 2024 | Q2 2024 | Q1 2024 | Q4 2023 | Q3 2023 | Q3 2023 | Q2 2023 | Q4 2022 | Q4 2022 | Q3 2022 | Q2 2022 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | $216M | $213M | $202M | $194M | $197M | $201M | $197M | $191M | $192M | $196M | $187M | $181M | $188M | $187M | $174M | $163M | |
| Cost of Revenue | $156M | $156M | $149M | $143M | $151M | $149M | $146M | $144M | $151M | $152M | $147M | $144M | $150M | $148M | $140M | $131M | |
| Gross Profit | $60M | $56M | $54M | $52M | $46M | $53M | $51M | $47M | $42M | $45M | $40M | $37M | $39M | $39M | $35M | $32M | |
| SG&A Expense | $38M | $36M | $36M | $35M | $34M | $35M | $36M | $33M | $31M | $32M | $30M | $26M | $26M | $25M | $24M | $23M | |
| Operating Income | $14M | $-80M | $17M | $17M | $10M | $15M | $14M | $13M | $9M | $9M | $5M | $6M | $10M | $13M | $8M | $9M | |
| Pretax Income | $10M | $-83M | $16M | $13M | $7M | $11M | $10M | $9M | $4M | $3M | $3M | $6M | $9M | $10M | $5M | $10M | |
| Income Tax | $2M | $-19M | $3M | $3M | $8.0K | $1M | $2M | $2M | $-1M | $26.0K | $955.0K | $808.0K | $498.0K | $1M | $951.0K | $2M | |
| Net Income | $7M | $-64M | $13M | $11M | $7M | $10M | $8M | $7M | $5M | $3M | $2M | $5M | $8M | $8M | $4M | $8M | |
| EPS (Basic) | $0.48 | $-4.30 | $0.84 | $0.71 | $0.45 | $0.69 | $0.52 | $0.47 | $0.35 | $0.22 | $0.18 | $0.43 | $0.66 | $0.70 | $0.34 | $0.68 | |
| EPS (Diluted) | $0.52 | $-4.30 | $0.82 | $0.69 | $0.45 | $0.67 | $0.52 | $0.46 | $0.35 | $0.22 | $0.17 | $0.42 | $0.65 | $0.69 | $0.34 | $0.66 | |
| Shares (Basic) | -29,830,000 | 14,978,000 | 14,938,000 | 14,856,000 | -29,501,000 | 14,806,000 | 14,775,000 | 14,694,000 | 309,000 | 14,625,000 | 13,403,000 | 12,195,000 | 17,000 | 12,112,000 | 12,070,000 | 11,989,000 | |
| Shares (Diluted) | -30,429,000 | 14,978,000 | 15,216,000 | 15,177,000 | -29,924,000 | 15,039,000 | 14,961,000 | 14,937,000 | 311,000 | 14,814,000 | 13,599,000 | 12,538,000 | 20,000 | 12,350,000 | 12,333,000 | 12,328,000 | |
| EBITDA | · | $-72M | $25M | $25M | · | $24M | $22M | $21M | · | $17M | $13M | $14M | · | $21M | $16M | $17M |
Bilans 27
| Wskaźnik | Trend | Q4 2025 | Q3 2025 | Q2 2025 | Q1 2025 | Q4 2024 | Q3 2024 | Q2 2024 | Q1 2024 | Q4 2023 | Q3 2023 | Q3 2023 | Q2 2023 | Q4 2022 | Q4 2022 | Q3 2022 | Q2 2022 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cash & Equivalents | $45M | $51M | $37M | $31M | $37M | $37M | $29M | $32M | · | $27M | $23M | $17M | · | $21M | $38M | $19M | |
| Receivables | $124M | $111M | $120M | $119M | $110M | $108M | $107M | $104M | · | $105M | $95M | $96M | · | $94M | $84M | $83M | |
| Inventory | $183M | $193M | $197M | $197M | $197M | $186M | $202M | $209M | · | $215M | $204M | $194M | · | $172M | $164M | $160M | |
| Other Current Assets | $16M | $72M | $17M | $14M | $17M | $13M | $14M | $13M | · | $13M | $11M | $9M | · | $11M | $10M | $9M | |
| Current Assets | $626M | $681M | $598M | $579M | $568M | $570M | $569M | $564M | · | $557M | $529M | $515M | · | $499M | $485M | $466M | |
| PP&E (Net) | $107M | $107M | $109M | $109M | $110M | $110M | $111M | $112M | · | $112M | $111M | $107M | · | $106M | $105M | $104M | |
| PP&E (Gross) | $304M | · | · | · | $305M | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | |
| Accum. Depreciation | $197M | $203M | $199M | $198M | $195M | $192M | $188M | $185M | · | $180M | $180M | $176M | · | $179M | $175M | $172M | |
| Goodwill | $245M | $245M | $245M | $245M | $245M | $245M | $245M | $245M | · | $245M | $245M | $203M | · | $203M | $203M | $204M | |
| Intangibles | $133M | $137M | $141M | $145M | $150M | $154M | $158M | $162M | · | $171M | $175M | $124M | · | $131M | $134M | $138M | |
| Other Non-current Assets | $20M | $18M | $18M | $20M | $23M | $16M | $21M | $21M | · | $27M | $22M | $19M | · | $14M | $13M | $9M | |
| Total Assets | $1.19B | $1.25B | $1.14B | $1.13B | $1.13B | $1.13B | $1.13B | $1.13B | · | $1.14B | $1.12B | $1.01B | · | $990M | $979M | $959M | |
| Accounts Payable | $75M | $85M | $84M | $80M | $76M | $75M | $77M | $84M | · | $78M | $83M | $99M | · | $90M | $83M | $75M | |
| Accrued Liabilities | $51M | $194M | $42M | $34M | $44M | $46M | $40M | $29M | · | $46M | $38M | $29M | · | $44M | $40M | $32M | |
| Current Liabilities | $179M | $334M | $184M | $173M | $175M | $178M | $186M | $189M | · | $190M | $167M | $181M | · | $181M | $174M | $159M | |
| Capital Leases | $34M | $36M | $17M | $19M | $21M | $23M | $20M | $21M | · | $25M | $30M | $31M | · | $31M | $32M | $33M | |
| Deferred Tax | · | · | · | · | · | $496.0K | $3M | $4M | · | $11M | $12M | $12M | · | $14M | $17M | $19M | |
| Other Non-current Liabilities | $12M | $14M | $14M | $13M | $17M | $17M | $15M | $19M | · | $16M | $15M | $14M | · | $12M | $13M | $14M | |
| Total Liabilities | $524M | $600M | $433M | $436M | $444M | $464M | $476M | $487M | · | $507M | $497M | $478M | · | $481M | $483M | $472M | |
| Long-term Debt | $299M | $215M | $218M | $230M | $230M | $246M | $251M | $254M | · | $265M | $271M | $239M | · | $242M | $246M | $248M | |
| Total Debt | · | $228M | $231M | $243M | · | $258M | $263M | $264M | · | $273M | · | · | · | · | · | · | |
| Common Stock | $149.0K | $149.0K | $149.0K | $149.0K | $148.0K | $148.0K | $147.0K | $147.0K | · | $146.0K | $146.0K | $122.0K | · | $121.0K | $121.0K | $120.0K | |
| Retained Earnings | $420M | $412M | $477M | $464M | $453M | $447M | $437M | $429M | · | $417M | $414M | $411M | · | $398M | $390M | $385M | |
| AOCI | $7M | $7M | $7M | $9M | $11M | $5M | $10M | $10M | · | $13M | $9M | $6M | · | $670.0K | $614.0K | $-2M | |
| Stockholders' Equity | $662M | $649M | $708M | $693M | $683M | $666M | $656M | $646M | $636M | $635M | $622M | $528M | $526M | $509M | $497M | $488M | |
| Liabilities + Equity | $1.19B | $1.25B | $1.14B | $1.13B | $1.13B | $1.13B | $1.13B | $1.13B | · | $1.14B | $1.12B | $1.01B | · | $990M | $979M | $959M | |
| Shares Outstanding | 14,949,671 | 14,945,835 | 14,922,797 | 14,868,305 | 14,781,218 | 14,776,627 | 14,746,921 | 14,706,626 | 14,600,766 | 14,596,379 | 14,569,589 | 12,231,704 | 12,106,285 | 12,102,308 | 12,067,868 | 12,032,945 |
Przepływy pieniężne 12
| Wskaźnik | Trend | Q4 2025 | Q3 2025 | Q2 2025 | Q1 2025 | Q4 2024 | Q3 2024 | Q2 2024 | Q1 2024 | Q4 2023 | Q3 2023 | Q3 2023 | Q2 2023 | Q4 2022 | Q4 2022 | Q3 2022 | Q2 2022 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| D&A | $8M | $8M | $8M | $9M | $8M | $9M | $8M | $8M | $8M | $8M | $8M | $8M | $8M | $8M | $8M | $8M | |
| Stock-based Comp | $7M | $6M | $6M | $5M | $5M | $4M | $4M | $4M | $1M | $6M | · | $3M | $3M | $3M | · | $2M | |
| Restructuring | $620.0K | $583.0K | $608.0K | $426.0K | $2M | $2M | $1M | $1M | $2M | $4M | $5M | $4M | $3M | $567.0K | $3M | $0 | |
| Other Non-cash | · | · | · | $-24M | · | · | · | $-21M | · | · | · | $-35M | · | · | · | $-36M | |
| Operating Cash Flow | $-75M | $18M | $22M | $771.0K | $18M | $14M | $3M | $-2M | $26M | $14M | · | $-19M | $32M | $-5M | · | $-19M | |
| CapEx | $4M | $2M | $4M | $5M | $4M | $2M | $3M | $5M | $3M | $5M | · | $5M | $5M | $5M | · | $5M | |
| Investing Cash Flow | $-4M | $-2M | $-2M | $-5M | $-4M | $-2M | $-3M | $-5M | $-3M | $-5M | · | $-5M | $-5M | $-5M | · | $-5M | |
| Stock Issued | · | · | · | · | $0 | $0 | · | · | $0 | $0 | · | · | $0 | $0 | · | · | |
| Financing Cash Flow | $73M | $-2M | $-14M | $-2M | $-15M | $-4M | $-3M | $-4M | $-7M | $-5M | · | $-5M | $-2M | $-5M | · | $-33M | |
| Net Change in Cash | $-6M | $14M | $6M | $-6M | $-127.0K | $8M | $-3M | $-11M | $16M | $4M | · | $-29M | $25M | $-16M | · | $-57M | |
| Taxes Paid | $234.0K | $573.0K | $1M | $221.0K | $5M | $4M | $4M | $92.0K | $13M | $284.0K | · | $8M | $2M | $496.0K | · | $10.0K | |
| Free Cash Flow | · | · | · | $-4M | · | · | · | $-7M | · | · | · | $-24M | · | · | · | $-24M |
Rentowność 8
| Wskaźnik | Trend | Q4 2025 | Q3 2025 | Q2 2025 | Q1 2025 | Q4 2024 | Q3 2024 | Q2 2024 | Q1 2024 | Q4 2023 | Q3 2023 | Q3 2023 | Q2 2023 | Q4 2022 | Q4 2022 | Q3 2022 | Q2 2022 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gross Margin | · | 26.6% | 26.6% | 26.6% | · | 26.2% | 26.0% | 24.6% | · | 22.7% | 21.4% | 20.3% | · | 20.7% | 19.9% | 19.9% | |
| Operating Margin | · | -37.7% | 8.5% | 8.5% | · | 7.6% | 7.1% | 6.6% | · | 4.4% | 2.7% | 3.5% | · | 7.1% | 4.5% | 5.6% | |
| Net Margin | · | -30.3% | 6.2% | 5.4% | · | 5.0% | 3.9% | 3.6% | · | 1.6% | 1.3% | 2.9% | · | 4.5% | 2.4% | 5.0% | |
| Pretax Margin | · | -39.0% | 7.9% | 6.9% | · | 5.7% | 5.1% | 4.6% | · | 1.7% | 1.8% | 3.3% | · | 5.3% | 2.9% | 5.9% | |
| EBITDA Margin | · | -33.7% | 12.6% | 13.0% | · | 11.8% | 11.2% | 11.0% | · | 8.7% | 6.9% | 7.9% | · | 11.2% | 9.0% | 10.3% | |
| ROA | · | -5.4% | 1.1% | 0.93% | · | 0.89% | 0.69% | 0.64% | · | 0.30% | · | · | · | · | · | · | |
| ROE | · | -9.8% | 1.8% | 1.6% | · | 1.6% | 1.2% | 1.2% | · | 0.56% | · | · | · | · | · | · | |
| ROIC | · | -7.1% | 1.4% | 1.4% | · | 1.5% | 1.2% | 1.1% | · | 0.94% | · | · | · | · | · | · |
Płynność i wypłacalność 4
| Wskaźnik | Trend | Q4 2025 | Q3 2025 | Q2 2025 | Q1 2025 | Q4 2024 | Q3 2024 | Q2 2024 | Q1 2024 | Q4 2023 | Q3 2023 | Q3 2023 | Q2 2023 | Q4 2022 | Q4 2022 | Q3 2022 | Q2 2022 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Current Ratio | · | 2.0 | 3.2 | 3.3 | · | 3.2 | 3.1 | 3.0 | · | 2.9 | · | · | · | · | · | · | |
| Quick Ratio | · | 0.5 | 0.8 | 0.9 | · | 0.8 | 0.7 | 0.7 | · | 0.7 | · | · | · | · | · | · | |
| Debt / Equity | · | 0.4 | 0.3 | 0.4 | · | 0.4 | 0.4 | 0.4 | · | 0.4 | · | · | · | · | · | · | |
| LT Debt / Equity | · | 0.3 | 0.3 | 0.3 | · | 0.4 | 0.4 | 0.4 | · | 0.4 | · | · | · | · | · | · |
Efektywność 3
| Wskaźnik | Trend | Q4 2025 | Q3 2025 | Q2 2025 | Q1 2025 | Q4 2024 | Q3 2024 | Q2 2024 | Q1 2024 | Q4 2023 | Q3 2023 | Q3 2023 | Q2 2023 | Q4 2022 | Q4 2022 | Q3 2022 | Q2 2022 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Asset Turnover | · | 0.2 | 0.2 | 0.2 | · | 0.2 | 0.2 | 0.2 | · | 0.2 | · | · | · | · | · | · | |
| Inventory Turnover | · | 0.8 | 0.7 | 0.7 | · | 0.7 | 0.7 | 0.7 | · | 0.8 | · | · | · | · | · | · | |
| Receivables Turnover | · | 1.9 | 1.8 | 1.7 | · | 1.9 | 2.0 | 1.9 | · | 2.0 | · | · | · | · | · | · |
Wycena (TTM) 14
| Wskaźnik | Trend | Q4 2025 | Q3 2025 | Q2 2025 | Q1 2025 | Q4 2024 | Q3 2024 | Q2 2024 | Q1 2024 | Q4 2023 | Q3 2023 | Q3 2023 | Q2 2023 | Q4 2022 | Q4 2022 | Q3 2022 | Q2 2022 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Revenue TTM | · | $810M | $795M | $783M | · | $786M | $771M | $756M | · | $751M | $729M | $705M | · | $687M | $661M | $644M | |
| Net Income TTM | · | $-31M | $41M | $35M | · | $28M | $20M | $18M | · | $19M | $20M | $26M | · | $30M | $30M | $33M | |
| Market Cap | · | $1.40B | $1.29B | $869M | · | $962M | $856M | $754M | · | $635M | · | · | · | · | · | · | |
| Enterprise Value | · | $1.57B | $1.48B | $1.08B | · | $1.18B | $1.09B | $987M | · | $880M | · | · | · | · | · | · | |
| P/E | · | -44.1 | 32.0 | 25.0 | · | 34.8 | 42.4 | 40.4 | · | 29.0 | 26.9 | 25.9 | · | 16.1 | 17.8 | 19.9 | |
| P/S | · | 1.7 | 1.6 | 1.1 | · | 1.2 | 1.1 | 1.0 | · | 0.8 | · | · | · | · | · | · | |
| P/B | · | 2.2 | 1.8 | 1.3 | · | 1.4 | 1.3 | 1.2 | · | 1.0 | · | · | · | · | · | · | |
| P / Tangible Book | · | 5.2 | 4.0 | 2.9 | · | 3.6 | 3.4 | 3.2 | · | 2.9 | · | · | · | · | · | · | |
| P / Cash Flow | · | · | · | 1127.6 | · | · | · | -457.8 | · | · | · | · | · | · | · | · | |
| P / FCF | · | · | · | -215.0 | · | · | · | -113.9 | · | · | · | · | · | · | · | · | |
| EV / EBITDA | · | -21.9 | 58.2 | 43.0 | · | 49.7 | 49.2 | 47.0 | · | 51.5 | · | · | · | · | · | · | |
| EV / FCF | · | · | · | -267.5 | · | · | · | -149.0 | · | · | · | · | · | · | · | · | |
| EV / Revenue | · | 1.9 | 1.9 | 1.4 | · | 1.5 | 1.4 | 1.3 | · | 1.2 | · | · | · | · | · | · | |
| Earnings Yield | · | -2.3% | 3.1% | 4.0% | · | 2.9% | 2.4% | 2.5% | · | 3.5% | 3.7% | 3.9% | · | 6.2% | 5.6% | 5.0% |
Sprawozdania finansowe Rachunek zysków i strat, bilans, przepływy pieniężne — roczne, ostatnie 5 lat
Rachunek zysków i strat
| 2025-12-31 | 2024-12-31 | 2023-12-31 | 2022-12-31 | 2021-12-31 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Przychody | $825M | $787M | $757M | $713M | $645M |
| Marża Brutto % | 26.9% | 25.1% | 21.6% | 20.2% | 22.1% |
| Marża Operacyjna % | -3.9% | 6.6% | 3.8% | 5.6% | 7.6% |
| Zysk netto | $-34M | $31M | $16M | $29M | $136M |
| Rozwodniony EPS | $-2.27 | $2.10 | $1.14 | $2.33 | $11.06 |
Bilans
| 2025-12-31 | 2024-12-31 | 2023-12-31 | 2022-12-31 | 2021-12-31 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Dług / Kapitał Własny | 0.5 | 0.4 | 0.4 | 0.5 | 0.6 |
| Wskaźnik bieżący | 3.5 | 3.2 | 3.0 | 2.6 | 3.0 |
| Wskaźnik Szybkości | 0.9 | 0.8 | 0.8 | 0.8 | 0.9 |
Przepływy pieniężne
| 2025-12-31 | 2024-12-31 | 2023-12-31 | 2022-12-31 | 2021-12-31 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Wolny przepływ pieniężny | $-49M | $20M | $12M | $13M | $-17M |
Najnowsze wiadomości Najnowsze nagłówki wspominające o tej firmie
Moje wskaźniki Twoja osobista lista obserwowanych — wybrane wiersze z Pełnych Fundamentów
📊
Wybierz metryki, które są dla Ciebie ważne — kliknij ➕ obok dowolnego wiersza w Pełnych Fundamentach powyżej.
Twój wybór został zapisany i będzie Ci towarzyszył we wszystkich tickerach.