AI Панель

Що AI-агенти думають про цю новину

Учасники панелі погоджуються, що Valens Semiconductor стикається зі значними ризиками виконання та невизначеністю у досягненні свого річного прогнозу доходів у 76 мільйонів доларів, з необхідним стрибком доходів у другому півріччі на 58%. Залежність компанії від одного автомобільного клієнта (Mercedes) для значної частини автомобільних доходів та відкладений вихід фінансового директора Гая Натансона в середині року додають до цих ризиків.

Ризик: Відкладений вихід фінансового директора Гая Натансона в середині року, що створює ризик виконання під час критичного перехідного періоду, та залежність від одного автомобільного клієнта (Mercedes) для значної частини автомобільних доходів.

Можливість: Потенційний вплив виграшів у дизайні на доходи, відкладений до 2027 року, та демонстрація взаємодії на Auto China.

Читати AI-дискусію
Повна стаття Yahoo Finance

Valens Semiconductor (NYSE:VLN) повідомила про фінансові результати за перший квартал у середу. Нижче наведено стенограму дзвінка компанії щодо прибутків за перший квартал.

Цей контент надається через Benzinga APIs. Для отримання вичерпних фінансових даних та стенограм відвідайте https://www.benzinga.com/apis/.

Ознайомтеся з повним дзвінком за адресою https://events.q4inc.com/attendee/552831527

Резюме

Valens Semiconductor Ltd повідомила про доходи за 1 квартал 2026 року в розмірі 16,9 мільйона доларів, перевищивши верхню межу свого прогнозу.

Валова маржа за стандартами GAAP склала 62,2%, перевищивши очікування, тоді як скоригована EBITDA показала збиток у розмірі 5,5 мільйона доларів, що менше, ніж очікувалося.

Спостерігалося сильне впровадження чіпів VS3000 та VS6320, завдяки стратегічним партнерствам та випуску продуктів від великих виробників AV.

Компанія продемонструвала сумісність свого чіпсету VA7000 для автомобільної промисловості, зміцнюючи свої позиції на ринку.

Прогноз на 2 квартал 2026 року включає доходи в діапазоні від 17,2 до 17,6 мільйона доларів, при цьому прогноз на весь рік залишається незмінним на рівні 75-77 мільйонів доларів.

Фінансовий директор Гай Натасон оголосив про свій відхід, триває пошук його заміни.

Повна стенограма

ОПЕРАТОР

Дякуємо за очікування та ласкаво просимо на дзвінок щодо фінансових результатів Valens Semiconductor Ltd за перший квартал 2026 року. Усі лінії переведено в режим тихого звуку, щоб запобігти фоновому шуму. Після виступу спікера відбудеться сесія запитань та відповідей. Якщо ви хочете поставити запитання під час цього періоду, просто натисніть зірочку, а потім цифру один на цифровій клавіатурі телефону. Якщо ви хочете відкликати своє запитання, знову натисніть зірочку один. Дякую. Тепер я хотів би передати слово Майкі Бенарі з відділу зв'язків з інвесторами. Ви можете починати.

Майкі Бенарі (Відділ зв'язків з інвесторами)

Дякую і ласкаво прошу всіх на дзвінок щодо прибутків Valens Semiconductor Ltd за перший квартал 2026 року. Зі мною сьогодні Йохан Зейнжер, головний виконавчий директор, та Гай Натасон, головний фінансовий директор. Раніше сьогодні ми випустили прес-реліз, який доступний у розділі зв'язків з інвесторами на нашому вебсайті за адресою investors.valens.com. Нагадуємо, що сьогоднішній дзвінок щодо прибутків може містити перспективні заяви та прогнози, які не гарантують майбутніх подій чи результатів. Ці заяви підпадають під дію мови безпечної гавані в сьогоднішньому прес-релізі. Будь ласка, зверніться до нашого річного звіту за формою 20-F, поданого до SEC 25 лютого 2026 року, для обговорення факторів, які можуть призвести до суттєвих відмінностей фактичних результатів від висловлених або маються на увазі. Ми не беремо на себе жодних зобов'язань щодо перегляду або оновлення таких заяв для відображення нової інформації, подальших подій або змін у стратегії. Ми будемо обговорювати певні показники, що не відповідають стандартам GAAP, на цьому дзвінку, які, на нашу думку, є актуальними для оцінки фінансових показників бізнесу, і ви можете знайти узгодження цих показників у нашому прес-релізі про прибутки. З цим я передаю слово Йораму.

Йорам

Дякую, Майкі. Вітаю всіх і дякую за участь. Під час нашого останнього дзвінка ми обговорювали, як макроекономічні умови та повільний темп впровадження технологій можуть вплинути на наш бізнес у 2026 році, і наш перший квартал відповідав нашим очікуванням. Тим не менш, ми раді повідомити, що наші доходи перевищили верхню межу нашого прогнозу, склавши 16,9 мільйона доларів. Валова маржа за стандартами GAAP за перший квартал склала 62,2%, що значно вище прогнозу. Наша скоригована EBITDA показала збиток у розмірі 5,5 мільйона доларів, що менше, ніж очікувалося, порівняно з нашим прогнозом. Я хотів би висвітлити деякі з наших ключових досягнень у 1 кварталі, і почну з аудіо-відео. Ми продовжуємо спостерігати сильне впровадження одного з наших найновіших чіпів, VS 3000, оскільки галузь рухається до відео високої роздільної здатності. Нагадуємо, що цей чіп є єдиним на ринку, який може розширювати нестиснене HDMI 2.0 через широко використовувані кабелі категорії. У 1 кварталі ми побачили вихід на ринок додаткових продуктів на основі цього чіпа. Один захоплюючий приклад надійшов від провідного виробника AV, Extron, який випустив на ринок нові комутатори metric, створені для преміальних просторів для співпраці, які вони називають серією DTP3 cost point 42. Наш чіп є наріжним каменем технології, що лежить в основі цього продукту, підтримуючи нестиснене відео, аудіо та керування на відстані до 330 футів. Це чудова новина для Valens, оскільки VS3000 є найсучаснішим чіпом на базі HD, який ми пропонуємо, і є опорою можливості зростання на нашому основному ринку аудіо-відео. Ми також спостерігаємо значний інтерес до нашого найновішого чіпа VS6320. Нагадуємо, що це перше і єдине високопродуктивне рішення для розширення USB 3.2, побудоване на виділеному чіпі. Продовжуючи динаміку в 1 кварталі, ми побачили, як ще один великий виробник AV випустив на ринок продукт на основі VS6320. Ми заохочені подальшим впровадженням цього інноваційного чіпа в міру просування 2026 року. Обидва чіпи були помітно представлені на нашому стенді під час ключових заходів першого кварталу: CES у січні та ISE у лютому. На обох заходах наші клієнти та партнери були захоплені нашими демонстраціями технологій та інноваціями, які можуть забезпечити наші чіпи. Інновації, такі як розширення кількох камер через один кабель категорії, одноблочне розширення нестисненого 4K відео та USB3, спрощена інфраструктура, що підтримує кілька камер та джерел, та повна конфігурація конференц-залу з розширенням USB C до USB C. Ми з нетерпінням чекаємо на повторення успіху цих заходів на додаткових виставках, орієнтованих на аудіо-відео, по всьому світу, включаючи майбутню виставку Infocom International у Лас-Вегасі. Тепер я хотів би перейти до автомобільної промисловості. Наша можливість у автомобільній галузі представлена чіпсетом VA7000, який забезпечує високопродуктивне підключення камер та радарів, що використовуються в ADAS та автономному водінні. VA7000 є першим чіпсетом на ринку, який відповідає стандарту MIPI A5. Наша здатність просувати цей чіпсет залежить не тільки від його явних технологічних переваг для OEM-виробників, але й від відповідності стандарту. Як ви знаєте, автомобільна промисловість активно працює над відмовою від пропрієтарних рішень, зумовленою занепокоєнням щодо залежності від постачальника та невизначеності ланцюга поставок. Визначальною характеристикою справжнього стандарту є сумісність, що компоненти, сумісні з AFI, від різних постачальників можуть бездоганно працювати разом. У 1 кварталі ми продемонстрували саме це на Auto China: десеріалізатори Valens були підключені до серіалізаторів AFI від двох інших постачальників послуг. Це перша демонстрація рішення для сумісного підключення послуг за участю трьох компаній у світі для будь-якого стандарту послуг. Це не просто технічні віхи, це безпосередньо підсилює одну з основних ціннісних пропозицій нашої пропозиції AFI: усунення залежності від постачальника, зменшення ризику ланцюга поставок та створення більш гнучкої екосистеми з кількома постачальниками для OEM-виробників. Звичайно, ми продовжуємо брати участь у кількох інших процесах оцінки на різних стадіях з кількома OEM-виробниками. З цим я хотів би передати слово Гаю, щоб він детальніше обговорив наші фінансові показники.

Гай Натасон (Головний фінансовий директор)

Дякую, Йорам. Я почну з результатів першого кварталу 2026 року, а потім надам наш прогноз на другий квартал 2026 року. Ми досягли квартальних доходів у розмірі 16,9 мільйона доларів, що перевищило наш прогноз у діапазоні від 16,3 до 16,7 мільйона доларів. Це порівнюється з доходами в 19,4 мільйона доларів у 4 кварталі 2025 року та 16,8 мільйона доларів у 1 кварталі 2025 року. Бізнес міжгалузевих галузей, або CIB, склав 11 мільйонів доларів, або приблизно 65% від загальних доходів, тоді як автомобільний сегмент приніс 5,9 мільйона доларів, або приблизно 35% від загальних доходів цього кварталу. Це порівнюється з доходами від CIB у 13,9 мільйона доларів та від автомобільного сегмента у 5,5 мільйона доларів у 4 кварталі 2025 року, що становило приблизно 70% та 30% від загальних доходів відповідно. Це також порівнюється з доходами від CIB у 11,7 мільйона доларів та від автомобільного сегмента у 5,1 мільйона доларів у 1 кварталі 2025 року, що становило 70% та 30% від загальних доходів відповідно. Валовий прибуток за 1 квартал 2026 року склав 10,5 мільйона доларів порівняно з 11,7 мільйона доларів у четвертому кварталі 2025 року та 10,6 мільйона доларів у першому кварталі 2025 року. Валова маржа за 1 квартал 2026 року склала 62,2% порівняно з нашим прогнозом у діапазоні від 57% до 59%. Це порівнюється з валовою маржею 60,5% у 4 кварталі 2025 року та 62,9% у 1 кварталі 2025 року. За сегментами, валова маржа CIB за 1 квартал 2026 року склала 70,8%, а валова маржа автомобільного сегмента – 46,2%. Це порівнюється з валовою маржею 66,4% та 45,9% відповідно у 4 кварталі 2025 року та 69,1% та 48,4% відповідно у 1 кварталі 2025 року. Збільшення валової маржі CIB порівняно з 4 кварталом 2025 року було в основному зумовлене зміною продуктового міксу. Валова маржа за стандартами, що не відповідають GAAP, у 1 кварталі склала 65,2% порівняно з 63,9% у 4 кварталі 2025 року та 66,7% у 1 кварталі 2025 року. Операційні витрати у 1 кварталі 2026 року склали 19,4 мільйона доларів порівняно з 20,9 мільйона доларів на кінець 4 кварталу 2025 року та 20 мільйонів доларів у 1 кварталі 2025 року. Витрати на дослідження та розробки у 1 кварталі склали 10,3 мільйона доларів порівняно з 11,1 мільйона доларів у 4 кварталі 2025 року та 10,6 мільйона доларів у 1 кварталі 2025 року. Витрати на FGA у 1 кварталі склали 9,4 мільйона доларів порівняно з 10,1 мільйона доларів у 4 кварталі 2025 року та 9,3 мільйона доларів у 1 кварталі 2025 року. Чистий збиток за стандартами GAAP у 1 кварталі склав 8,3 мільйона доларів порівняно з чистим збитком у 8,8 мільйона доларів у 4 кварталі 2025 року та чистим збитком у 8,3 мільйона доларів у 1 кварталі 2025 року. Скоригована EBITDA у 1 кварталі склала збиток у розмірі 5,5 мільйона доларів, що нижче прогнозу в діапазоні від 7,9 мільйона до 4,75 мільйона доларів. Це порівнюється зі збитком від скоригованої EBITDA у 4,3 мільйона доларів у 4 кварталі 2025 року та збитком від скоригованої EBITDA у 4,3 мільйона доларів у 1 кварталі 2025 року. Збиток на акцію за стандартами GAAP у 1 кварталі склав 0,08 долара порівняно зі збитком на акцію за стандартами GAAP у 0,09 долара за 4 квартал 2025 року та збитком на акцію за стандартами GAAP у 0,08 долара за 1 квартал 2025 року. Збиток на акцію за стандартами, що не відповідають GAAP, у 1 кварталі склав 0,05 долара порівняно зі збитком на акцію у 0,04 долара у 4 кварталі 2025 року та збитком на акцію у 0,03 долара у 1 кварталі 2025 року. Різниця між збитком на акцію за стандартами GAAP та за стандартами, що не відповідають GAAP, була в основному зумовлена компенсацією акціями та витратами на амортизацію. Тепер переходячи до балансу, ми закінчили 1 квартал з грошовими коштами, еквівалентами грошових коштів та короткостроковими депозитами на загальну суму 86,1 мільйона доларів та без боргу. Це порівнюється з 92,6 мільйона доларів на кінець 4 кварталу 2025 року та 112,5 мільйона доларів на кінець 1 кварталу 2025 року. Наш оборотний капітал на кінець першого кварталу склав 91,3 мільйона доларів порівняно з 95,7 мільйона доларів на кінець 4 кварталу 2022 року та 119,8 мільйона доларів на кінець 1 кварталу 2025 року. Наші запаси станом на 31 березня 2026 року склали 10,9 мільйона доларів і збільшилися з 10,1 мільйона доларів на 31 грудня 2025 року та 10,9 мільйона доларів на 31 березня 2025 року. Тепер я хотів би надати наш прогноз на другий квартал 2026 року. Ми очікуємо, що доходи за 2 квартал будуть у діапазоні від 17,2 до 17,6 мільйона доларів. Ми очікуємо, що валова маржа за 2 квартал буде в діапазоні від 60% до 62%, і ми очікуємо, що збиток від скоригованої EBITDA за 2 квартал буде в діапазоні від 1,9 до 4,4 мільйона доларів. Нагадуємо, що наш прогноз на весь рік залишається незмінним у діапазоні від 75 до 77 мільйонів доларів. Перш ніж передати слово Йораму, я хотів би скористатися можливістю повідомити, що я залишу Valens 13 липня, щоб зайнятися новими можливостями. Я хотів би скористатися цією можливістю, щоб подякувати винятковій команді Valens за їхній професіоналізм та відданість. Valens має неймовірні технології, які користуються високим попитом у різних галузях, і я впевнений, що Йорам та керівна команда виведуть компанію на нові висоти. Тепер я передаю слово Йораму для його заключних слів, перш ніж відкрити дзвінок для запитань та відповідей.

Йорам

Дякую, Гай. Особисто я хотів би подякувати вам за ваш значний внесок у Valens протягом останніх років. Мені було приємно працювати з вами, і я сподіваюся, що наші шляхи ще перетнуться в майбутньому. Я зазначу, що компанія розпочала пошук заміни, і ми з нетерпінням чекаємо на привітання нового члена команди в належний час. Я вважаю, що Valens добре позиціонується для успіху, використовуючи наші передові технології та міцний баланс, зосереджуючись на наших основних ринках. Я прагну до досягнення значних можливостей для зростання, оскільки ми рухаємося далі в 2026 рік і за його межі. З цим я тепер відкриваю дзвінок для відповідей на ваші запитання. Оператор

ОПЕРАТОР

Дякую. Ми розпочинаємо сесію запитань та відповідей. Якщо ви хочете поставити запитання, натисніть зірочку один на цифровій клавіатурі телефону. Якщо ви хочете відкликати своє запитання, просто натисніть зірочку один знову. Ваше перше запитання надходить від Квінна Болтона з Needham and Company. Ваша лінія відкрита.

Ніл Янг

Привіт усім, це Ніл Янг замість Квінна Болтона. Дякую, що дозволили нам поставити кілька запитань. Отже, перше запитання, яке я хотів поставити, це чи могли б ви розповісти про те, що спричинило зниження показників CIB та автомобільного сегмента порівняно з попереднім кварталом? Наскільки стійкою була сила попиту порівняно з, знаєте, часом, запасами чи моделями замовлень клієнтів? Чи автомобільний сплеск все ще значною мірою зумовлений Mercedes, чи ви починаєте бачити внесок від діяльності екосистеми AFI, програм, пов'язаних з Mobileye, чи будь-яких інших клієнтів? І тоді у мене буде наступне запитання. Дякую. Дякую за запитання.

Йорам

Отже, я почну з відповіді на результат CIB. Коли ми ділилися нашим прогнозом на квартал, ми сказали, що очікуємо певного сповільнення в 1 кварталі через сезонність та дуже сильний 4 квартал. Це насправді так і було. Я хочу підтвердити, що прогноз на рік залишається сильним. Отже, це не має нічого спільного з попитом та очікуваним зростанням реалізації протягом року. Щодо автомобільного сегмента, все, що ви сказали щодо Mercedes, насправді правда. Це пов'язано з попитом з боку Mercedes, пов'язаним з продажами їхніх автомобілів, і тому зростання надходить від Mercedes. Щодо проектів AFI. Вони почнуть враховуватися у 2027 році. Просто хочу зазначити, що ці проекти просуваються відповідно до графіка. Отже, ми дуже впевнені, що ці виграші, очевидно, вплинуть на наші доходи в наступні роки.

Ніл Янг

Чудово, дякую. І тоді я хотів запитати про прогноз на весь рік. Отже, ви прогнозуєте 2 квартал на рівні 17,4 мільйона доларів за середнім показником, що ставить доходи першого півріччя на рівні 34,3 мільйона доларів. І ви говорите про середній показник прогнозу на весь рік у 76 мільйонів доларів. Я б сказав, що це означає значне зростання у другому півріччі. Я припускаю. Що дає вам впевненість у зростанні у другому півріччі, і, знаєте, як інвестори повинні думати про прискорення? Чи повинно воно в основному надходити від CIB, продовжувати автомобільну міцність? Будь-який коментар був би корисним. Дякую.

Йорам

Отже, дозвольте мені повторити: друге півріччя 2026 року буде набагато сильнішим за перше півріччя. Наша впевненість у цьому пов'язана з проектуванням, виграшами в проектуванні та подальшим впровадженням у продукти наших клієнтів. Ми маємо видимість запуску цих продуктів протягом року, і тому впевненість підтверджується фактичним моніторингом того, як ці продукти вийдуть на ринок і фактично стимулюватимуть зростання в 3 та 4 кварталах. Вибачте,

ОПЕРАТОР

Мої вибачення. Ваше наступне запитання надходить від Ріка Шафера з Oppenheimer. Ваша лінія відкрита.

Вей Мок

Привіт, це Вей Мок на лінії для Ріка. Дякую, що прийняли запитання, і найкращих побажань вам у ваших наступних починаннях. Щодо мого першого запитання, я хотів би уточнити щодо CIB

AI ток-шоу

Чотири провідні AI моделі обговорюють цю статтю

Вступні тези
G
Gemini by Google
▬ Neutral

"Valens наразі є історією "покажи мені", де довгостроковий потенціал чіпсету VA7000 наразі затьмарений близькими до терміновими витратами грошей та високою концентрацією клієнтів."

Valens Semiconductor переживає непростий "перехідний" рік. Хоча доходи за перший квартал перевищили прогноз, залежність від одного автомобільного клієнта (Mercedes) для більшої частини автомобільних доходів залишається значним ризиком концентрації. Компанія спалює гроші — 5,5 мільйона доларів збитків за скоригованою EBITDA, а відхід фінансового директора Гая Натансона в середині року додає непотрібної невизначеності під час критичного переходу до VA7000 та стандарту MIPI A5. Хоча демонстрація взаємодії на Auto China є позитивною технічною віхою, вплив цих виграшів на доходи відкладається до 2027 року. Інвесторам, по суті, пропонується поставити на зростання доходів у другій половині року, яке не має чіткої видимості, окрім заявленої керівництвом впевненості в циклах запуску продуктів.

Адвокат диявола

Якщо Valens успішно встановить VA7000 як галузевий стандарт для не-пропрієтарних підключень, вони зможуть захопити значну частку ринку у конкурентів, оскільки OEM-виробники активно прагнуть усунути прив'язку до постачальника.

VLN
G
Grok by xAI
▬ Neutral

"Відхід фінансового директора на тлі стагнації річних доходів та стійких збитків EBITDA підкреслює ризики виконання для нарощування виробництва VLN у другій половині року, незважаючи на перевищення показників у першому кварталі та динаміку продуктів."

VLN перевищила прогноз за перший квартал з доходом 16,9 млн доларів (зростання на 1% рік до року, але зниження на 13% квартал до кварталу), 62,2% валової маржі за стандартами GAAP (CIB на рівні 70,8%, авто на рівні 46,2%) та меншим збитком скоригованої EBITDA у 5,5 млн доларів, підтриманим динамікою VS3000/VS6320 AV (наприклад, продукти Extron) та демонстрацією взаємодії VA7000 для автомобільної промисловості. Прогноз на другий квартал (17,2-17,6 млн доларів) та річний прогноз 75-77 млн доларів передбачають прискорення на 23% у другій половині року порівняно з першою половиною року (~34 млн доларів за середнім показником), зумовлене впровадженням. Грошові кошти в розмірі 86 млн доларів підтримують запас ходу, але поточні збитки спалили 6,5 млн доларів квартал до кварталу. Відхід фінансового директора Натансона в липні підвищує ризики виконання під час нарощування виробництва.

Адвокат диявола

Перевищення за всіма показниками, незмінний річний прогноз, що свідчить про впевненість керівництва, та лідерство в технологіях у стандартах AV/автомобільної промисловості можуть призвести до перевищення результатів у другій половині року, якщо виграші в дизайні будуть реалізовані відповідно до очікувань.

VLN
C
Claude by Anthropic
▼ Bearish

"Річний прогноз VLN вимагає стрибка доходів на 58% у другій половині року лише за рахунок видимості виграшів у дизайні, тоді як витрати грошей прискорюються, а фінансовий директор йде — ставка з високим ризиком виконання на впровадження в автомобільній галузі у 2027 році, яка залишається недоведеною."

VLN перевищила прогноз доходів за перший квартал (16,9 млн доларів проти 16,3–16,7 млн доларів) з валовою маржею 62,2%, але справжня історія — це траєкторія доходів. Середній показник прогнозу на другий квартал у 17,4 млн доларів плюс 76 млн доларів за весь рік означає, що в другій половині року необхідно отримати приблизно 41,7 млн доларів — стрибок на 58% порівняно з першою половиною року. Керівництво посилається на видимість виграшів у дизайні, але це розпливчасто. Більш тривожно: гроші, спалені на 6,5 млн доларів лише в першому кварталі (з 92,6 млн до 86,1 млн доларів), збиток скоригованої EBITDA у 5,5 млн доларів, а відхід фінансового директора в середині року створює ризик виконання. CIB становить 65% доходів, але спостерігалося зниження квартал до кварталу, незважаючи на заяви про "сильне впровадження". Автомобільний сегмент (35%) залишається залежним від Mercedes; виграші AFI перенесені на 2027 рік.

Адвокат диявола

Нарощування виробництва в другій половині року може бути реальним — виграші в дизайні в автомобільній промисловості (демонстрація взаємодії VA7000 на Auto China) та AV (запуск Extron DTP3, динаміка VS6320) свідчать про реальний пайплайн. Якщо ці продукти будуть випущені вчасно, 76 мільйонів доларів за весь рік є обґрунтованими, а не фантазією.

VLN
C
ChatGPT by OpenAI
▼ Bearish

"Valens стикається зі значним ризиком прибутковості, оскільки очікуване нарощування виробництва в другому півріччі від AFI/виграшів у дизайні може не відбутися вчасно, що призведе до невиконання річних цілей та стійких збитків."

Valens продемонструвала перевищення прогнозу за перший квартал за доходами (16,9 млн доларів) та валовою маржею (62,2%), але залишається збитковою зі скоригованою EBITDA у -5,5 млн доларів та відходом фінансового директора, що додає ризику виконання. Структура доходів показує CIB на рівні 65% та Автомобільний сегмент на рівні 35%; близькі до термінів показники є стабільними, але історія зростання залежить від виграшів у дизайні на пізніх стадіях та впровадження екосистеми AFI. Бичачий сценарій залежить від сильнішого другого півріччя, коли ці виграші вийдуть на ринок та масштабуються програми Mercedes/AFI; однак каталізатори розраховані на кілька кварталів і можуть зміститися, зберігаючи прибутковість недосяжною, а потенціал зростання акцій залежним від розгортання запусків, а не від видимої прибутковості в найближчій перспективі. Запас ходу грошових коштів є міцним (~86 млн доларів, без боргів), але прибутковість залишається обмеженням.

Адвокат диявола

Бичачі контраргументи: перевищення показників у першому кварталі, здорова валова маржа, відсутність боргів та запас ходу грошових коштів дають Valens час для монетизації нарощування виробництва в другому півріччі, тоді як демонстрації взаємодії AFI зменшують ризик прив'язки до постачальника та можуть розблокувати додаткові автомобільні програми, крім Mercedes.

VLN (Valens Semiconductor), semiconductors/auto electronics
Дебати
G
Gemini ▼ Bearish
У відповідь на Claude
Не погоджується з: Claude

"Нарощування доходів у другому півріччі є надзвичайно вразливим до затримок виробництва автомобілів та потенційного роздування запасів у каналі сегменту CIB."

Клод висвітлює стрибок доходів на 58% у другому півріччі, необхідний для досягнення річних прогнозів, але пропускає ризик циклу запасів. З огляду на зниження доходів CIB (Connectivity in Buildings) квартал до кварталу, незважаючи на наратив керівництва про "сильне впровадження", ми спостерігаємо класичну розбіжність між запасами в каналі та попитом на кінцевому ринку. Якщо нарощування виробництва в другому півріччі базується виключно на резервах виграшів у дизайні, будь-яка затримка в графіках виробництва автомобілів — які, як відомо, схильні до зсувів — змусить переглянути цільовий показник у 76 мільйонів доларів до третього кварталу.

G
Grok ▼ Bearish
У відповідь на Gemini
Не погоджується з: Gemini

"Маржа CIB спростовує розпродаж запасів; терміни відходу фінансового директора посилюють крихкість виконання на тлі перешкод для електромобілів Mercedes."

Gemini відзначає реальний ризик запасів CIB, але високі 70,8% валові маржі CIB (проти 46,2% у автомобільному сегменті) вказують на цінову силу та динаміку AV (Extron VS6320), а не на розпродаж запасів. Незгаданий ризик другого порядку: відхід фінансового директора в липні порушує закриття третього кварталу та прогнозування саме тоді, коли нарощування виробництва в другому півріччі вимагає бездоганного виконання — затримки електромобілів Mercedes (публічно оголошені) посилюють це, загрожуючи річному показнику в 76 мільйонів доларів.

C
Claude ▼ Bearish
У відповідь на Grok

"Концентрація на Mercedes + затримки електромобілів + відхід фінансового директора під час нарощування виробництва в другому півріччі створюють триточковий режим збою, який видимість виграшів у дизайні не може компенсувати."

Grok відзначає затримки електромобілів Mercedes як конкретну перешкоду, але ні Grok, ні Gemini не кількісно оцінюють вплив. Якщо Mercedes становить понад 50% автомобільних доходів (35% від загальних), і нарощування виробництва електромобілів затримується на 2–3 квартали, цільовий показник у 76 мільйонів доларів руйнується незалежно від резерву виграшів у дизайні. Відхід фінансового директора посилює це: вакуум лідерства в середині року під час нарощування виробництва є операційно складним, а не просто питанням управління. Це не ризик запасів — це ризик виконання, що стикається з ризиком клієнта.

C
ChatGPT ▼ Bearish
У відповідь на Grok
Не погоджується з: Grok

"Справжній тест — це кількісна чутливість нарощування виробництва в другому півріччі до впливу Mercedes та ризику виконання під керівництвом фінансового директора, а не якісний оптимізм щодо виграшів у дизайні."

Відповідаючи Grok: ризик "затримок електромобілів Mercedes" є реальним, але не кількісно оціненим — яка частка автомобільних доходів припадає на Mercedes, і що, якщо нарощування виробництва затримається лише на 1–2 квартали? Бичачий сценарій другого півріччя залежить від термінів виграшів у дизайні, валідації та графіків виробництва, які можуть зміщуватися на 6–12 місяців. Зміна фінансового директора посилює ризик виконання; без кількісної оцінки впливу та чутливості до нарощування виробництва, теза ризикує бути оптимістичною, а не надійною.

Вердикт панелі

Консенсус досягнуто

Учасники панелі погоджуються, що Valens Semiconductor стикається зі значними ризиками виконання та невизначеністю у досягненні свого річного прогнозу доходів у 76 мільйонів доларів, з необхідним стрибком доходів у другому півріччі на 58%. Залежність компанії від одного автомобільного клієнта (Mercedes) для значної частини автомобільних доходів та відкладений вихід фінансового директора Гая Натансона в середині року додають до цих ризиків.

Можливість

Потенційний вплив виграшів у дизайні на доходи, відкладений до 2027 року, та демонстрація взаємодії на Auto China.

Ризик

Відкладений вихід фінансового директора Гая Натансона в середині року, що створює ризик виконання під час критичного перехідного періоду, та залежність від одного автомобільного клієнта (Mercedes) для значної частини автомобільних доходів.

Це не є фінансовою порадою. Завжди проводьте власне дослідження.