Ще недостатньо фундаментальних даних для обчислення цієї групи коефіцієнтів.
значення · медіана галузі · вердикт відносно медіани
Повні фундаментальні показники
Усі показники за роками — звіт про прибутки та збитки, баланс, рух грошових коштів
15
Звіт про прибутки та збитки4
Метрика
Тенденція
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
Revenue
$-5M
$6M
$551.3K
$39M
$95M
$110M
$15M
$-5M
$3M
$30M
$-27M
$-18M
Operating Expenses
·
·
·
·
·
$2M
$497.5K
$649.6K
$929.7K
$805.9K
$575.5K
$488.7K
Interest Income
$716.0K
$2M
$2M
$872.6K
$32.7K
$252.6K
$976.5K
$1M
$685.9K
$280.9K
$43.0K
$5.7K
Net Income
$-6M
$5M
$-56.5K
$38M
$93M
$109M
$14M
$-6M
$2M
$29M
$-28M
$-19M
Баланс4
Метрика
Тенденція
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
Cash & Equivalents
$32M
$32M
$24M
$21M
$100M
$182M
$45M
$43M
$83M
$117M
$61M
$33M
Total Assets
$37M
$50M
$67M
$87M
$149M
$219M
$55M
$51M
$99M
$142M
$71M
$37M
Total Liabilities
$172.2K
$219.5K
$225.7K
$4M
$12M
$23M
$153.2K
$161.4K
$8M
$15M
$196.2K
$251.8K
Liabilities + Equity
$37M
$50M
$67M
$87M
$149M
$219M
$55M
$51M
$99M
$142M
$71M
$37M
Грошовий потік3
Метрика
Тенденція
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
Operating Cash Flow
$-3M
$4M
$-1M
$50M
$100M
$97M
$-5M
$14M
$415.3K
$7M
$-35M
$-16M
Financing Cash Flow
$-7M
$-23M
$-20M
$-89M
$-153M
$34M
$-10M
$-35M
$-37M
$26M
$63M
$-10M
Net Change in Cash
·
·
·
·
·
·
·
$-22M
$-36M
$34M
$28M
$-26M
Прибутковість2
Метрика
Тенденція
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
Net Margin
108.1%
89.1%
-10.2%
97.3%
98.3%
98.6%
96.7%
113.4%
64.9%
97.3%
102.1%
102.7%
ROA
-13.3%
8.7%
-0.07%
32.5%
50.6%
79.1%
27.2%
-7.3%
1.4%
27.7%
-51.7%
-36.9%
Ефективність1
Метрика
Тенденція
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
Asset Turnover
-0.1
0.1
0.0
0.3
0.5
0.8
0.3
-0.1
0.0
0.3
-0.5
-0.4
Темпи зростання4
Метрика
Тенденція
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
Revenue YoY
·
929.5%
-98.6%
-58.5%
-13.9%
·
·
·
·
·
·
·
Revenue CAGR 3Y
·
-60.9%
-82.9%
·
·
·
·
·
·
·
·
·
Net Income YoY
·
·
·
-58.9%
-14.1%
·
·
·
·
·
·
·
Net Income CAGR 3Y
·
-62.2%
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
Оцінка (TTM)2
Метрика
Тенденція
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
Revenue TTM
$-5M
$6M
$551.3K
$39M
$95M
$110M
$15M
$-5M
$3M
$30M
$-27M
$-18M
Net Income TTM
$-6M
$5M
$-56.5K
$38M
$93M
$109M
$14M
$-6M
$2M
$29M
$-28M
$-19M
Звіт про прибутки та збитки4
Метрика
Тенденція
Q2 2026
Q1 2026
Q3 2025
Q2 2025
Q1 2025
Q3 2024
Q2 2024
Q1 2024
Q3 2023
Q2 2023
Q1 2023
Q3 2022
Q2 2022
Q1 2022
Q3 2021
Q2 2021
Revenue
$-2M
$17M
$496.9K
$-4M
$460.1K
$-7M
$1M
$8M
$16M
$-2M
$-4M
$-21M
$9M
$43M
$7M
$41M
Operating Expenses
·
·
$123.1K
$98.3K
$116.0K
$179.5K
$143.7K
$147.0K
$156.7K
$143.0K
$146.3K
$239.3K
$322.1K
$333.0K
$369.6K
$468.9K
Interest Income
$111.2K
$133.6K
$123.7K
$212.9K
$277.2K
$472.8K
$541.5K
$548.9K
$541.8K
$661.0K
$588.1K
$343.6K
$34.9K
$7.9K
$10.2K
$3.1K
Net Income
$-2M
$17M
$373.7K
$-4M
$344.1K
$-7M
$881.0K
$8M
$15M
$-2M
$-4M
$-22M
$9M
$42M
$7M
$41M
Баланс4
Метрика
Тенденція
Q2 2026
Q1 2026
Q3 2025
Q2 2025
Q1 2025
Q3 2024
Q2 2024
Q1 2024
Q3 2023
Q2 2023
Q1 2023
Q3 2022
Q2 2022
Q1 2022
Q3 2021
Q2 2021
Cash & Equivalents
$35M
$53M
$35M
$36M
$34M
$37M
$41M
$38M
$26M
$33M
$20M
$36M
$64M
$105M
$107M
$144M
Total Assets
$41M
$65M
$41M
$42M
$48M
$54M
$65M
$64M
$77M
$74M
$83M
$98M
$143M
$170M
$171M
$226M
Total Liabilities
$112.0K
$6M
$164.6K
$142.9K
$172.5K
$170.3K
$108.3K
$146.6K
$1M
$191.8K
$266.6K
$377.3K
$7M
$27M
$23M
$38M
Liabilities + Equity
$41M
$65M
$41M
$42M
$48M
$54M
$65M
$64M
$77M
$74M
$83M
$98M
$143M
$170M
$171M
$226M
Грошовий потік3
Метрика
Тенденція
Q2 2026
Q1 2026
Q3 2025
Q2 2025
Q1 2025
Q3 2024
Q2 2024
Q1 2024
Q3 2023
Q2 2023
Q1 2023
Q3 2022
Q2 2022
Q1 2022
Q3 2021
Q2 2021
Operating Cash Flow
$6M
$7M
$-438.0K
$-2M
$211.0K
$375.6K
$2M
$1M
$3M
$-3M
$-2M
$4M
$324.0K
$43M
$11M
$39M
Financing Cash Flow
$-17M
$6M
$-2M
$-2M
$-2M
$-4M
$0
$-11M
$-13M
$-7M
$-422.4K
$-17M
$-15M
$-38M
$-48M
$-51M
Net Change in Cash
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
$-37M
$-12M
Прибутковість2
Метрика
Тенденція
Q2 2026
Q1 2026
Q3 2025
Q2 2025
Q1 2025
Q3 2024
Q2 2024
Q1 2024
Q3 2023
Q2 2023
Q1 2023
Q3 2022
Q2 2022
Q1 2022
Q3 2021
Q2 2021
Net Margin
107.7%
99.4%
75.2%
102.5%
74.8%
102.6%
86.0%
98.2%
99.0%
107.6%
104.1%
101.1%
96.6%
99.2%
95.1%
98.9%
ROA
-4.5%
29.7%
0.79%
-7.4%
0.61%
-10.7%
1.3%
11.2%
17.7%
-1.9%
-2.9%
-16.1%
4.9%
21.1%
3.6%
15.0%
Ефективність1
Метрика
Тенденція
Q2 2026
Q1 2026
Q3 2025
Q2 2025
Q1 2025
Q3 2024
Q2 2024
Q1 2024
Q3 2023
Q2 2023
Q1 2023
Q3 2022
Q2 2022
Q1 2022
Q3 2021
Q2 2021
Asset Turnover
-0.0
0.3
0.0
-0.1
0.0
-0.1
0.0
0.1
0.2
-0.0
-0.0
-0.2
0.1
0.2
0.0
0.2
Оцінка (TTM)2
Метрика
Тенденція
Q2 2026
Q1 2026
Q3 2025
Q2 2025
Q1 2025
Q3 2024
Q2 2024
Q1 2024
Q3 2023
Q2 2023
Q1 2023
Q3 2022
Q2 2022
Q1 2022
Q3 2021
Q2 2021
Revenue TTM
$13M
$11M
$162.4K
$-7M
$-2M
$-7M
$15M
$13M
$19M
$-18M
$-7M
$35M
$64M
$96M
$117M
$119M
Net Income TTM
$13M
$11M
$-324.0K
$-8M
$-3M
$-8M
$15M
$12M
$18M
$-19M
$-8M
$34M
$63M
$94M
$115M
$118M
Найновіший період ліворуч · нульові значення показані як ·
Фінансова звітність
Звіт про прибутки та збитки, баланс, рух грошових коштів — річні, за останні 5 років
16
Метрика
2025-12-31
2024-12-31
2023-12-31
2022-12-31
2021-12-31
Виручка
$-5M
$6M
$551.3K
$39M
$95M
Чистий прибуток
$-6M
$5M
$-56.5K
$38M
$93M
Даних для цього звіту немає
Ще недостатньо фундаментальних даних для побудови цього звіту.
Даних для цього звіту немає
Ще недостатньо фундаментальних даних для побудови цього звіту.
Інституційні власники (13F)
26 подавачів звітності
· $6.8M всього
· Станом на 30 червня 2026 р.
17
Інституційні інвестори, які звітують про володіння цими акціями у своїй квартальній формі SEC 13F. Тільки довгі позиції; один подавець звітності може з'явитися двічі для окремих опціонних контрактів. Великі протилежні опціонні позиції (пут/кол) зазвичай відображають маркет-мейкінг або хеджування запасів, а не спрямованість переконань.
Утримувачі26
Вартість утримання$6.8M
Нові позиції6
Закриті позиції4
Інституційна активність — Q2 2026 проти попереднього кварталу
Нові позиції
Закриті позиції
Збільшено
Зменшено
Зміна чистих акцій
6 (-3 проти попереднього кв.)
4 (+3 проти попереднього кв.)
6 (+2 проти попереднього кв.)
7 (+3 проти попереднього кв.)
-124K
Порівняно з Q1 2026. Звіти SEC Form 13F подаються протягом 45 днів після закінчення кварталу плюс невеликий буфер для тих, хто подає із запізненням — квартали, що ще знаходяться в цьому вікні, пропускаються на користь останньої повністю звітної пари.